Użytkowanie lamp z tykwy

Jaką żarówkę zamontować do lampy?

W celu jak najlepszego podkreślenia światłocienia zalecam używania żarówek halogenowych. Podobny efekt świetlny uzyskamy wykorzystując zwykłe żarówki z żarnikiem. Maksymalna moc dla zamontowanej żarówki to 40W.

Jak czyścić lampę z tykwy?

Lampę z tykwy należy czyścić wyłącznie na sucho, nie używając żadnych detergentów.

Czy lampa z tykwy może być użytkowana na zewnątrz?

Niestety, lampy z tykwy nie należy narażać na zamoczenie spowodowane np. deszczem.

Indywidualne zamówienia

Ile kosztuje wykonanie lampy?

Koszt lampy ustalany jest indywidualnie i dużej mierze zależy od wielkości wybranej tykwy (im większa tykwa, tym więcej z nią pracy). W miarę dostępności zawsze staram się przedstawić kilka propozycji do wyboru.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Czas oczekiwania przeważnie wynosi ok 3 tygodni, ale może on ulec zmianie.

Czy i jak mogę dobrać kolorystykę i wzór?

Jako, że lampy wykonywane są na zamówienie istnieje możliwość ustalenia wszystkiego w najmniejszych szczegółach. Jeżeli jakiś konkretny wzór przypadł nam do gustu, ale kolorystyka już niekoniecznie to można zamówić daną lampę w innej palecie kolorów.

Czy i jak mogę wybrać kształt i rozmiar tykwy?

Nie zawsze mam dostępny każdy kształt i rozmiar tykwy, ale zawszę mogę coś zaproponować. Można określić kształt tykwy porównując go do jakiejś wybranej lampy, a wielkość wybrać z propozycji, które w miarę dostępności staram się podsyłać.

Czy mogę spersonalizować lampę dodając np. napis, symbol lub logo?

Oczywiście można personalizować zamawiane lampy. Jestem otwarta na realizację wszelakich pomysłów i wszystkie szczegóły są do ustalenia.

MENU